Realizacją reportaży ze ślubów, wesel, studniówek, komunii, chrzcin, festynów, koncertów oraz imprez okolicznościowych zajmujemy się od 1986 roku.

Z biegiem lat jesteśmy bogatsi w kolejne doświadczenia i coraz łatwiej dopasować się nam do oczekiwań i wizji Naszych Klientów, ponieważ filmowanie i montaż filmów to nasza pasja. Wciąż szukamy nowych pomysłów, programów do montażu i narzędzi do pracy, dzięki którym nasze filmy są niepowtarzalne.

Mamy świadomość wielkiej odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. W końcu minie kilka lat, a po uroczystości zostaną tylko zacierające się wspomnienia. Zrealizowany przez nas film pozwoli ożywić i przywrócić te wspaniałe chwile. Warto więc zainwestować w reportaż, który wiernie zachowa na długo niepowtarzalną atmosferę tego jednego wyjątkowego dnia.

Swoją pracę traktujemy poważnie. Mamy ukończone kursy organizowane przez Kurię w Tarnowie uprawniające do filmowania w czasie uroczystości kościelnych.

Filmy realizujemy technologią cyfrową, profesjonalnymi kamerami SONY CANON. Montaż filmu odbywa się na sprzęcie do nieliniowej edycji video. Ta technologia pozwala nam wzbogacić film ciekawymi efektami specjalnymi. W klipach plenerowych wykorzystujemy stabilizację obrazu (FLYCAM, STEADYCAM i KRANY), co czyni film dynamicznym i bardziej atrakcyjnym.START | O NAS | REALIZACJE | GALERIA | KONTAKT

Copyright © Toya 1986-2020

Webdesign by Adrian Zagórski

wideofilmowanie, videofilmowanie, videofilmowanie gorlice, kamerzysta, videofilm, film ślubny, filmowanie wesel, filmowanie ślubów, kamerzysta gorlice, wideofilmowanie tarnów, kamerzysta nowy sącz, wideofilmowanie kraków, foto video Nowy Sącz, kamerzysta Gorlice, kamerzysta Nowy Sącz, foto video Krynica, kamerzysta Krynica, foto video Grybów, kamerzysta Grybów, foto video Biecz, kamerzysta Biecz, video foto Tarnów, foto video Kraków, foto video Jasło